צור קשר

ההצלחה שלכם היא הצלחה שלנו.

עולם הביטוח והחיסכון בנוי על החלטות נכונות ומושכלות שיובילו אתכם להצלחה כלכלית והגנה בריאותית. החלטות נכונות נבנות על ידי ראיה רחבה ותכנון נכון, כמקצוענים בתחום הביטוח והפיננסים אנחנו כאן על מנת לייצר לכם  תכנון כלכלי ולהגשים לכם את היעדים והשאיפות שלכם.

לכל שאלה ועניין ניתן לפנות להשאיר פרטים ונשמח לעזור

  • חיסכון בשנת 2023 – איך מתנהלים בזמן ירידות בשווקים?
   בפוליסות השונות מסלולי השקעה במספר מסלולים עם שיעורי חשיפה משתנים בנכסים שונים, ישנם מסלולי השקעה בהגדרתם סולידיים ללא חשיפה למניות ולעומת זאת ישנם מסלולי סיכון עם אחוזי מניות גבוהים בנוסף ישנם מסלולים מתמחים כגון מסלולי אגח, חול, s&p , בנוסף למסלולי השקעה עם חשיפה בארץ ובחו"ל.
  • פוליסה פיננסית BlackRock
   הול הפניקס. נפתחו שני מסלולים בניהול השקעות של ענקית ההשקעות העולמית BlackRock מסלול הפניקס BlackRock כללי ומסלול הפניקס BlackRock מניות חו"ל.
  • ביטוח חיים- במחיר הזול ביותר
   בחירת פוליסת ביטוח חיים יכולה להיות החלטה קשה, במיוחד אם מעולם לא עשית זאת. לפני שתתחיל, זה עוזר להבין לא רק את האפשרויות השונות שיש לך, אלא כמה תנאים וקריטריונים בסיסיים כדי שתבחר את הפוליסה המתאימה לנסיבות שלך.
  • מה זה ביטוח מחלות קשות בשנת 2023?
   מחלות קשות בין אם הן קיימות מלידה ובין אם צצו באמצע החיים מעמידות את החולה ובני משפחתו במצב כלכלי לא פשוט מסיבות רבות אי יכולת לעבוד או הפסד רב של ימי עבודה בשל כאבים, בדיקות ,מכשור רפואי (למשל כיסא גלגלים), טיפולים מיוחדים מוניות (אובדן יכולת נהיגה) וכדומה .מחלה קשה יכולה להיות בדרגות שונות החל מאחוז נכות נמוך ועד 100% נכות! במקרה כזה, ללא כיסוי מתאים יהיה קשה להתקיים כלכלית ולסייעה בפרנסת המשפחה.<
  • הלוואה בתנאים אטרקטיביים מהחיסכון
   מרבית הגופים המנהלים את קרן ההשתלמות, קופת הגמל והפנסיה שלכם מציעים לכם הלוואות בתנאים עדיפים ללא עמלות ובריבית נמוכה משמעותית מהגופים הבנקאים והחוץ בנקאים. תחשבו פעמיים […]
  • ניוד קרן ההשתלמות- הקרן המובילה בישראל בשנת 2023
   העברת קרן השתלמות הינו תהליך נפוץ שמטרתו למקסם את התשואות שאנו יכולים להשיג על ידי בחירת מנהל השקעות המועדף ובכך מגדיל לנו את היכולת להשיג תשואות טובות בהשוואה למתחרים.
  • מה חשוב לדעת בביטוח חיים למשכנתא בשנת 2023?
   ביטוח משכנתא מתחלק ל 2 סוגים, ביטוח חיים וביטוח הנכס על מנת לבטח את עצמכם ואת הבית לכל מקרה אפשרי ולהיות מוגנים אל מול הבנק. ביטוח משכנתא הינו תנאי חובה לצורך קבלת ההלוואה מהבנק מאחר וביטוח זה מבטיח לבנק שבמקרה הצורך יקבל את הכסף על הנכס במקרה של פטירת המבוטח, כאשר יש יותר מבעל נכס אחד ישנו תנאי חובה לביטוח חיים על כל אחד מבעלי הנכס. מאחר וביטוח החיים למשכנתא הינו ביטוח חיים לכל דבר רק שבמקרה זה המוטב לקבלת הכספים הינו הבנק.
  • ההבדל בין ביטוח בריאות פרטי וממלכתי ?
   מעל כ 85% מחברי קופת החולים הממלכתי משלמים על כיסוי בריאות נוסף דרך החברות בקופת החולים, רובד זה נקרא שרותי בריאות נוספים (שב"ן), בנוסף חלק גדול […]
  • למה צריך ביטוח מחלות קשות בשנת 2023?
   ביטוח מחלות קשות מב​טיח יציבות כלכלית לך ולמשפחה בעת צרה. מחלות קשות או ארועים רפואיים חמורים עלולים לשנות את החיים ולהעמיד את החולה ובני משפחתו במצב כלכלי קשה הנגרם עקב אובדן ימי עבודה, צורך ברכישת מכשירים רפואיים, צורך בקבלת טיפולים מיוחדים, הסעות וכדומה. הפסקת לעשן ועברו מעל שנתיים? סיכוי טוב שמגיעה לך הוזלה בביטוחים!
  5/5 - (25 votes)
  נגישות