קרן פנסיה

מהי קרן פנסיה ?

קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני בערבות הדדית המבטיחה לעובד ולעצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה וכן במקרה של נכות וחלילה מוות. מטרת התוכנית לתת לנו מענה והגנה לעת זקנה, בעת פציעה או מחלה ומענה ליורשים בעת מוות חלילה.

מהי קצבת זקנה בקרן הפנסיה?

קצבת זקנה הינה התוצאה של החיסכון שצברנו ביחס לתוחלת החיים בהתייחס לגיל הפרישה, כלומר בגיל הפרישה (נניח גיל 67) נבדוק את החיסכון הצבור (נניח 3,000,000 שח) נחלק במקדם הנכון לאותה העת (המקדם הינו מספר המשקף את תוחלת החיים לגיל הפרישה ולכן משתנה מעת לעת) נניח 220 ולכן הקצבה תהיה החיסכון הצבור ביחס למקדם בדוגמה שלנו 13,636 ש"ח ברוטו.

כמה צריך לחסוך בקרן פנסיה?

המטרה בחיסכון לפנסיה הינה שמירה על רמת החיים של הפורש בגין שלושה מצבי עולם, זקנה, נכות ושארים. כל פרמטר משתנה בהתאם להפקדה ולשכר המבוטח בשילוב של בחירת מסלול השקעה הנכון החודשית או השנתית בהתאם לכיסויים הנדרשים הנקבעים בהתאמת צרכים המותאמת אישית ומשתנה מאדם לאדם. להתאמת צרכים ובחירת קרן הפנסיה תשאירו פרטים ונעזור לכם בחיסכון המתאים ביותר עבורכם

קרן הפנסיה בהחלפת מקום עבודה

התחלנו או החלפנו מקום עבודה בשעה טובה ומצלחת, נפגשנו עם נציג קרן הפנסיה ובמקרה הפחות טוב חשבת השכר נשאלנו לאיזו קרן פנסיה להצטרף? בשלב הזה אתם צריכים לחשוד? אגלה לכם סוד רובינו נצטרף למסלולי ברירת מחדל או ל פנסיית ברירת מחדל.

השאירו פרטים ונעזור לכם בבחירת קרן הפנסיה המתאימה ביותר עבורכם.

  • איך ניתן לחסוך בפנסיה בויתור על פנסית שארים? מאורות ביטוח ופיננסים
    אם אתה שוקל לוותר על ביטוח פנסית שארים, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות בזהירות. אם יש לך בן/בת זוג או ילדים, חשוב לדבר איתם על ההחלטה שלך. אתה צריך גם להתייעץ עם יועץ פיננסי כדי לקבל החלטה מושכלת.
  • תכנון פרישה לגיל השלישי- מאורות ביטוח ופיננסים
    ייעוץ פרישה לגיל השלישי הוא חשוב כדי לוודא שיש לכם את הכסף שאתם צריכים כדי לחיות את חייכם בגיל השלישי בצורה נוחה. על ידי ביצוע הטיפים הללו, אתם יכולים להבטיח את עתידכם הפיננסי.
  • למה צריך קרן פנסיה? מאורות ביטוח ופיננסים
    קרן פנסיה היא תוכנית חיסכון לטווח ארוך שמטרתה לספק לכם הכנסה בגיל הפרישה. כאשר אתם מפקידים כסף לקרן פנסיה, הכסף מושקע בשוק ההון ומצטבר עם השנים. משיכת הכסף מקרן פנסיה אפשרית רק בגיל הפרישה, או במקרים מיוחדים כמו נכות או מוות. קרן פנסיה היא דרך מצוינת להבטיח לכם הכנסה בגיל הפרישה. עם זאת, חשוב לבחור בקרן פנסיה שמתאימה לכם. ישנם סוגים שונים של קרנות פנסיה, עם דמי ניהול שונים ורמות סיכון שונות. חשוב לבחור קרן פנסיה שמתאימה לצרכים וליכולות שלכם. אם אתם לא בטוחים איזו קרן פנסיה לבחור, אני ממליץ לכם להתייעץ עם בעל רישיון פנסיוני. בעל רישיון יוכל לעזור לכם לבחור את הקרן פנסיה הטובה ביותר עבורכם, בהתאם לצרכים וליכולות שלכם. נשמח לעזור לכם בתהליך ובבחירת קרן הפנסיה שתתאים לכם.
5/5 - (104 votes)
נגישות