קרן פנסיה

מהי קרן פנסיה ?

קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני בערבות הדדית המבטיחה לעובד ולעצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה וכן במקרה של נכות וחלילה מוות. מטרת התוכנית לתת לנו מענה והגנה לעת זקנה, בעת פציעה או מחלה ומענה ליורשים בעת מוות חלילה.

מהי קצבת זקנה בקרן הפנסיה?

קצבת זקנה הינה התוצאה של החיסכון שצברנו ביחס לתוחלת החיים בהתייחס לגיל הפרישה, כלומר בגיל הפרישה (נניח גיל 67) נבדוק את החיסכון הצבור (נניח 3,000,000 שח) נחלק במקדם הנכון לאותה העת (המקדם הינו מספר המשקף את תוחלת החיים לגיל הפרישה ולכן משתנה מעת לעת) נניח 220 ולכן הקצבה תהיה החיסכון הצבור ביחס למקדם בדוגמה שלנו 13,636 ש"ח ברוטו.

כמה צריך לחסוך בקרן פנסיה?

המטרה בחיסכון לפנסיה הינה שמירה על רמת החיים של הפורש בגין שלושה מצבי עולם, זקנה, נכות ושארים. כל פרמטר משתנה בהתאם להפקדה ולשכר המבוטח בשילוב של בחירת מסלול השקעה הנכון החודשית או השנתית בהתאם לכיסויים הנדרשים הנקבעים בהתאמת צרכים המותאמת אישית ומשתנה מאדם לאדם. להתאמת צרכים ובחירת קרן הפנסיה תשאירו פרטים ונעזור לכם בחיסכון המתאים ביותר עבורכם

קרן הפנסיה בהחלפת מקום עבודה

התחלנו או החלפנו מקום עבודה בשעה טובה ומצלחת, נפגשנו עם נציג קרן הפנסיה ובמקרה הפחות טוב חשבת השכר נשאלנו לאיזו קרן פנסיה להצטרף? בשלב הזה אתם צריכים לחשוד? אגלה לכם סוד רובינו נצטרף למסלולי ברירת מחדל או ל פנסיית ברירת מחדל.

השאירו פרטים ונעזור לכם בבחירת קרן הפנסיה המתאימה ביותר עבורכם.

  • מי צריך איתור כספים אבודים?
    אנחנו במאורות – ביטוח ותכנון פיננסי נאתר עבורך את הכספים האבודים ונדאג שתקבל את כל הכסף המגיע לך עד הגרוש האחרון איתור כספים היא הפעולה החשובה ביותר שעליך לנקוט כעת, מכיוון שישפר בהחלט את חייך!
  • כיצד נבחר מסלול בקרן הפנסיה?
    קרן פנסיה , ביטוח מנהלים, בחירת המסלול המתאים , קרן השתלמות וקופות גמל ,
  • מדריך מקיף- לבחירת קרן פנסיה
    יש סוגים שונים של אפיקי חיסכון שבהם ניתן להשתמש לטווח הקצר, הבינוני והארוך. בטווח הקצר, האפיקים הרלוונטיים הם בדרך כלל תכניות חיסכון סולדים. בטווח הבינוני, יותר ויותר אנשים בוחרים לשים את הדגש הוא על ניצול יתרונות של קופות גמל וקרנות השתלמות ופוליסות חיסכון במסלולים מגוונים. רועי שוחטמן  | אוק 20, 2021 | חיסכון פנסיוני |
5/5 - (104 votes)
נגישות