מי אנחנו

הגעתם למקום הנכון, ברוכים הבאים.

ההצלחה שלכם היא הצלחה שלנו.

עולם הביטוח והחיסכון בנוי על החלטות נכונות ומושכלות שיובילו אתכם להצלחה כלכלית והגנה בריאותית. החלטות נכונות נבנות על ידי ראיה רחבה ותכנון נכון, כמקצוענים בתחום הביטוח והפיננסים אנחנו כאן על מנת לייצר לכם  תכנון כלכלי ולהגשים לכם את היעדים והשאיפות שלכם.

הצוות שלנו יוצאי בתי השקעות ובנקים בעלי ניסיון רב בתחום על מנת לתת מענה רציני  לנושאים הפיננסיים ניהול סיכונים (ביטוח בריאות , ביטוח חיים) וניתוחי תיק פנסיוני (פנסיה, תוכניות חיסכון, גמל, השתלמות)

המחויבות שלנו מתן שירות הולם, אמינות, מקצועיות ויושרה הינם ערכי יסוד המובילים את החשיבה האסטרטגית והניהולית.

"החלטה היא רק ההתחלה. כשמישהו מקבל החלטה, הוא בעצם קופץ לתוך זרם חזק שיישא אותו למקומות שכלל לא חלם עליהם בשעה שהחליט" (פאולו קולו)

זה הזמן לבדוק את הכיסוי המתאים לכם ועל הדרך לבדוק כמה ניתן לחסוך בתיק הביטוח או בחיסכון הפיננסי והפנסיוני שלכם וזאת על מנת שבזמנים קשים תוכלו להבטיח את הכיסוי הטוב והרחב ביותר שאתם יכולים לרכוש עבור בני המשפחה שלכם.

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות הגדולות וכל זאת על מנת להתאים עבורכם לפי הצרכים שלכם את הפתרונות היעילים והטובים ביותר עבורכם..

לחיסכון שלך מגיע לקבל יותר!

אנו מאחורי מאורות רועי שוחטמן ועמית חמו חורטים על דגלנו את הדאגה לאפיקי החיסכון שלך. אצלנו מבינים עד כמה בחירה נכונה של אפיק חיסכון עלולה להיות משימה מורכבת, דווקא בגלל שיש כל כך הרבה אפשרויות על הפרק. לכן, אנו נעשה לך סדר בתיק הביטוח ונפיק עבורך דוח מסלקה פנסיונית ללא עלות. בשביל לשמוע עוד על קופות גמל וקרנות השתלמות או אפיקים אחרים, עליך רק לפנות אלינו בהקדם.

ההצלחה שלנו, סכום החיסכון שהצלחנו לחסוך ללקוחותינו, כל הידע שצברנו והקשרים שלנו בחברות הביטוח ובתי ההשקעות מכוונים בשבילכם, זאת על מנת לעזור לכם להשיג את ,תכנון הביטוח והפיננסים הטובה והחסכונית ביותר.

  • מי צריך איתור כספים אבודים?
    אנחנו במאורות – ביטוח ותכנון פיננסי נאתר עבורך את הכספים האבודים ונדאג שתקבל את כל הכסף המגיע לך עד הגרוש האחרון איתור כספים היא הפעולה החשובה ביותר שעליך לנקוט כעת, מכיוון שישפר בהחלט את חייך!
  • כיצד נבחר מסלול בקרן הפנסיה?
    קרן פנסיה , ביטוח מנהלים, בחירת המסלול המתאים , קרן השתלמות וקופות גמל ,
  • מדריך מקיף- לבחירת קרן פנסיה
    יש סוגים שונים של אפיקי חיסכון שבהם ניתן להשתמש לטווח הקצר, הבינוני והארוך. בטווח הקצר, האפיקים הרלוונטיים הם בדרך כלל תכניות חיסכון סולדים. בטווח הבינוני, יותר ויותר אנשים בוחרים לשים את הדגש הוא על ניצול יתרונות של קופות גמל וקרנות השתלמות ופוליסות חיסכון במסלולים מגוונים. רועי שוחטמן  | אוק 20, 2021 | חיסכון פנסיוני |
5/5 - (105 votes)
נגישות