ביטוח וניהול סיכונים

השרות שלנו:

אנו נותנים מענה על מגוון הביטוחים הקיימים בתנאים מצוינים ומוזלים כגון ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, וכמו כן שרות של בדיקת כפל ביטוח, סדר בביטוחים, פרוט הכיסויים ועוד

ההבדלים בין הרפואה הפרטית לציבורית גדולים ומהותיים, מערכת הבריאות בישראל אומנם טובה ונותנת מענה לכלל האזרחים אך יחד עם זאת העומס הוא אדיר, זמני ההמתנה לבדיקות , יעוץ וניתוחים ארוכים ובנוסף הקופה הציבורית מוגבלת מבחינת תקציבים וכך המענה שניתן מוגבל בנושאים קריטיים(כגון תרופות, בדיקות, טיפולים בחו"ל והשתלות.) תמנעו מעצמכם את קבלת ההחלטות הקשות והכואבות בפרוצדורה רפואיות מורכבות.

מבוטחים רבים משלמים מאות ואלפי שקלים בחודש על ביטוחים ואינם יודעים על מה מבוטחים לבסוף יבדקו את תיק הביטוח רק כאשר יצטרכו לעבור טיפול רפואי, מקרה תאונתי וחלילה מחלה קשה ולכן לעיתים מאוחר מידי. זה הזמן לבדוק את הכיסוי המתאים לכם ועל הדרך לבדוק כמה ניתן לחסוך בתיק הביטוח או בחיסכון הפיננסי והפנסיוני שלכם וזאת על מנת שבזמנים קשים תוכלו להבטיח את הכיסוי הטוב והרחב ביותר שאתם יכולים לרכוש עבור בני המשפחה שלכם.

אחד הדברים שאנו בוחנים מול לקוחותינו, הינו הנושא התקציבי ותכנון העתיד. הריי לכולנו יש סכומי כסף מוגבלים ולכן חשוב לנו התכנון והתאמת הצרכים של הלקוח. ההצלחה שלנו, סכום החיסכון שהצלחנו לחסוך ללקוחותינו, כל הידע שצברנו והקשרים שלנו בחברות הביטוח ובתי ההשקעות מכוונים בשבילכם, זאת על מנת לעזור לכם להשיג את תוכנית הביטוח והפיננסים הטובה והחסכונית ביותר.

תשאירו פרטים ונחזור להתאמת צרכים מדויקת למצבכם הרפואי והכלכלי. ההצלחה שלנו, סכום החיסכון שהצלחנו לחסוך ללקוחותינו, כל הידע שצברנו והקשרים שלנו בחברות הביטוח ובתי ההשקעות מכוונים בשבילכם, זאת על מנת לעזור לכם להשיג את תוכנת הביטוח והפיננסים הטובה והחסכונית ביותר.

  • ביטוח חיים- במחיר הזול ביותר
    בחירת פוליסת ביטוח חיים יכולה להיות החלטה קשה, במיוחד אם מעולם לא עשית זאת. לפני שתתחיל, זה עוזר להבין לא רק את האפשרויות השונות שיש לך, אלא כמה תנאים וקריטריונים בסיסיים כדי שתבחר את הפוליסה המתאימה לנסיבות שלך.
  • מה זה ביטוח מחלות קשות בשנת 2023?
    מחלות קשות בין אם הן קיימות מלידה ובין אם צצו באמצע החיים מעמידות את החולה ובני משפחתו במצב כלכלי לא פשוט מסיבות רבות אי יכולת לעבוד או הפסד רב של ימי עבודה בשל כאבים, בדיקות ,מכשור רפואי (למשל כיסא גלגלים), טיפולים מיוחדים מוניות (אובדן יכולת נהיגה) וכדומה .מחלה קשה יכולה להיות בדרגות שונות החל מאחוז נכות נמוך ועד 100% נכות! במקרה כזה, ללא כיסוי מתאים יהיה קשה להתקיים כלכלית ולסייעה בפרנסת המשפחה.<
  • מה חשוב לדעת בביטוח חיים למשכנתא בשנת 2023?
    ביטוח משכנתא מתחלק ל 2 סוגים, ביטוח חיים וביטוח הנכס על מנת לבטח את עצמכם ואת הבית לכל מקרה אפשרי ולהיות מוגנים אל מול הבנק. ביטוח משכנתא הינו תנאי חובה לצורך קבלת ההלוואה מהבנק מאחר וביטוח זה מבטיח לבנק שבמקרה הצורך יקבל את הכסף על הנכס במקרה של פטירת המבוטח, כאשר יש יותר מבעל נכס אחד ישנו תנאי חובה לביטוח חיים על כל אחד מבעלי הנכס. מאחר וביטוח החיים למשכנתא הינו ביטוח חיים לכל דבר רק שבמקרה זה המוטב לקבלת הכספים הינו הבנק.
5/5 - (3 votes)
נגישות