fbpx

מתי הגיע הזמן לעשות ביטוח חיים?

מתי הגיע הזמן לעשות ביטוח חיים?

ביטוח חיים – למה זה כך חשוב?

מטרתו הבסיסית של ביטוח חיים היא להגן על בני משפחתכם מפני קשיים כלכליים במקרי פטירת אחד מבני המשפחה המפרנסים, העלולים לגרום לאובדן הכנסה וכתוצאה מכך לשינוי כלכלי קיצוני ולירידה ברמת החיים. מלבד האובדן והצער חשוב להבין שכל מפרנס בבית הינו יחידה כלכלית ולכן אובדן של אחד המפרנסים עלול להביא את המשפחה לקטסטרופה כלכלית.

מתי יש לעשות ביטוח חיים?

ביטוח חיים עושים לרוב ברגע שיש תלוי כלכלי כמו ילדים קטנים, הורה נתמך, בן או בת זוג במצב רפואי מורכב ועוד. לעיתים יש צורך בביטוח חיים כחלק מתנאי הבנק לקבלת משכנתא בעת קניית דירה (ביטוח חיים למשכנתא). בנוסף לכך צריך להבין שמטרתו של הביטוח הוא לספק הגנה כלכלית למשפחה לצורך עמידה בהתחייבויות כלכליות ולהמשך היציבות הפיננסית. לפני שרוכשים ביטוח חיים צריך לבחון ולבצע התאמת צרכים מדויקת שמותאמת אישית, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

כיצד נקבע את גובה ביטוח החיים?

סכום הפיצוי בביטוח החיים הינו קבוע וידוע מראש ונקבע בעת ההצטרפות לביטוח ישנם מס' פרמטרים שניקח בחשבון כמו מספר הילדים, גיל הילדים, מס' השנים שלדעתנו הם יהיו תלויים בנו כלכלית, גובה פנסיית השארים במידה ויש, כמות הנכסים וההתחייבויות שיש ברשות המשפחה, הכנסת הבן זוג וכו', קביעת סכום הביטוח הינו תהליך מורכב ויש צורך להתייעץ עם בעל רישיון לפני החלטה זאת נשמח לעמוד לרשותכם.

איך נקבע מחיר ביטוח חיים?

הפרמיה בביטוח החיים נקבעת על פי מספר פרמטרים כגון גיל, מצ"ב בריאותי, מעשן/לא מעשן, גובה הכיסוי, תקופת ההלוואה (ביטוח משכנתא). הפסקתם לעשן ועברו מעל שנתיים? סיכוי גבוה שאתם משלמים כפול על ביטוח החיים? בנוסף חשוב לדעת הפרמיה תלויה במחירון של כל חברת ביטוח ואחוז ההנחה שניתנת. קיים שוני במחירונים של חברות הביטוח (יתכן שמבוטח בן 50 ישלם פחות בחברה א' ממבוטח אחר באותו גיל בחברה ב') מכך נוצר הבדל בהתפתחות הפרמיה בין חברות הביטוח השונות. כבעלי מקצוע בתחום אנו מבצעים השוואה בין כל החברות ומציעים את המחיר הזול ביותר בחברה הטובה ביותר.

איך ניתן להוזיל את מחיר ביטוח החיים?

ישנם רפורמות המעדכנות את המחירים בהתאם לשינוים הצפויים בתוחלת החיים, לרוב בכל עדכון מחירים בביטוח ניתן להוזיל את המחיר בהתאם למחירון החדש, החל מפברואר 2019 הממונה על שוק ההון ביצע רפורמה להוזיל את מחירי פוליסות ביטוח חיים בשיעור של עד 30% לפי שכבת הגיל ועל סכום ביטוח זהה אצל כל החברות, יש לכם פוליסה לפני 2019? כדאי שתדעו שבוצעה רפורמה שהוזילה משמעותית את עלויות ביטוח החיים. המטרה של מהלך כזה הוא חיסכון בפרמיות שיכולות להגיע לחיסכון של עשרות אלפי שקלים במהלך תקופת הביטוח, לכן חשוב ביותר לבדוק ולבצע השוואה בין כל כל החברות, בדיוק כמו שאנו מבצעים.

מה קורה בעת פטירה?

המוטב יקבל את כל הסכום לאחר הצגת המסמכים הנדרשים לחברת הביטוח והמשפחה תוכל להמשיך ולהתקיים ברמת החיים אליה התרגלה. רמת החיים שלנו מבוססת על הכנסה אותה אנו מייצרים. מה יקרה לרמת החיים שלנו במקרה פטירה? לשם כך נועד ביטוח החיים אותו יש לרכוש בהתאם לצרכים האישיים של כל אחת ואחת מאיתנו.

ביטוח זה מאפשר למשפחה לשמור על אורח החיים הרגיל מבלי להזדקק לעזרתם של אחרים ומבלי שיהיה צורך לעשות שימוש בכספים שנחסכו במשך זמן רב למטרות חשובות אחרות.

תשאירו פרטים ונחזור להתאמת צרכים מדויקת למצבכם הרפואי והכלכלי. ההצלחה שלנו, סכום החיסכון שהצלחנו לחסוך ללקוחותינו, כל הידע שצברנו והקשרים שלנו בחברות הביטוח ובתי ההשקעות מכוונים בשבילכם, זאת על מנת לעזור לכם להשיג את תוכנת הביטוח והפיננסים הטובה והחסכונית ביותר.

5/5 - (116 votes)
נגישות