fbpx

השירותים שלנו

צוות המשרד מתמחה במתן מענה מקיף ללקוחות פרטיים ועסקיים, ובהתאמה אישית ממגוון המוצרים הקיימים בשוק.

 1. ביטוחי פרט: ביטוח בריאות, חיים, תאונות אישיות, משכנתא, סיעודי ומחלות קשות.
 2. תכנון פנסיוני: קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה, וביטוח מנהלים.
 3. תכנון פיננסי: כסף נזיל, השקעה בתכניות חיסכון ופוליסות פיננסיות.
 4. תכנון פרישה

אנו מאחורי מאורות רועי שוחטמן ועמית חמו חורטים על דגלנו את הדאגה לאפיקי החיסכון והביטוח שלך. אצלנו מבינים עד כמה בחירה נכונה של אפיק חיסכון וביטוח עלולה להיות משימה מורכבת, דווקא בגלל שיש כל כך הרבה אפשרויות על הפרק. לכן, אנו נעשה לך סדר בתיק הביטוח ונפיק עבורך דוח מסלקה פנסיונית ללא עלות. בשביל לשמוע עוד על קופות גמל וקרנות השתלמות או אפיקים אחרים, עליך רק לפנות אלינו בהקדם.

 • מה זה ביטוח מחלות קשות בשנת 2024?
  מחלות קשות בין אם הן קיימות מלידה ובין אם צצו באמצע החיים מעמידות את החולה ובני משפחתו במצב כלכלי לא פשוט מסיבות רבות אי יכולת לעבוד או הפסד רב של ימי עבודה בשל כאבים, בדיקות ,מכשור רפואי (למשל כיסא גלגלים), טיפולים מיוחדים מוניות (אובדן יכולת נהיגה) וכדומה .מחלה קשה יכולה להיות בדרגות שונות החל מאחוז נכות נמוך ועד 100% נכות! במקרה כזה, ללא כיסוי מתאים יהיה קשה להתקיים כלכלית ולסייעה בפרנסת המשפחה.<
 • ביטוח שותפים ואנשי מפתח – מאורות ביטוח ופיננסים
  אובדן של שותף או איש מפתח בחברה עלול לפגוע בצורה מהותית בפעילות החברה. ביטוח זה מציע הגנה כלכלית בעת אובדן של שותף או אחד מאנשי המפתח בחברה. קבלת תגמולי הביטוח בעצם קונה לחברה זמן למצוא אדם חדש או ליישם אסטרטגיות אחרות כדי להציל (או לסגור) את העסק.
 • למה צריך ביטוח מחלות קשות בשנת 2024?
  ביטוח מחלות קשות מב​טיח יציבות כלכלית לך ולמשפחה בעת צרה. מחלות קשות או ארועים רפואיים חמורים עלולים לשנות את החיים ולהעמיד את החולה ובני משפחתו במצב כלכלי קשה הנגרם עקב אובדן ימי עבודה, צורך ברכישת מכשירים רפואיים, צורך בקבלת טיפולים מיוחדים, הסעות וכדומה. הפסקת לעשן ועברו מעל שנתיים? סיכוי טוב שמגיעה לך הוזלה בביטוחים!
 • מתלבטים על ביטוח מחלות קשות? מאורות ביטוח ופיננסים
  יטוח מחלות קשות הוא סוג של ביטוח המעניק תשלום כספי למבוטח במקרה של אבחנה של אחת או יותר ממחלות קשות המפורטות בפוליסה. תשלום זה יכול לסייע לממן את העלויות הרבות הכרוכות במחלת קשה, כגון עלויות רפואיות, הפסד הכנסה, וטיפול מיוחד. כיסוי מחלות קשות הוא סוג של ביטוח שמסייע במימון הוצאות הקשורות למחלות או מצבים רפואיים חמורים. כיסוי זה יכול לספק תמיכה כספית למימון טיפולים, תרופות, הוצאות רפואיות אחרות, ואובדן הכנסה.
 • למה צריך ביטוח חיים? מאורות ביטוח ופיננסים
  ביטוח חיים הוא כלי חשוב שיכול לספק הגנה כלכלית לבני משפחה של המבוטח במקרה של מותו. אם אתם מחפשים דרך להגן על היקרים לכם, כדאי לשקול לרכוש ביטוח חיים. בנוסף ביטוח חיים יכול לעזור למשפחה שלכם להתמודד עם אובדן כלכלי לאחר מותכם. זה יכול לתת להם תחושת ביטחון וידיעה שיש להם סכום כסף שיכול לעזור להם בתקופה הקשה הזו.
 • מדדי אינדקס: מה הם ואיך הם פועלים?
  מדדי אינדקס משמשים לעתים קרובות כמדד השוואה לביצועי השקעות. משקיעים יכולים להשתמש במדדי אינדקס כדי למדוד את ביצועי תיק ההשקעות שלהם ביחס לשוק כולו או לחלק מסוים של השוק. מדדי אינדקס משמשים גם כבסיס למוצרים פיננסיים אחרים, כגון קרנות נאמנות ומכשירים נגזרים.
 • ניוד קרן ההשתלמות- הקרן המובילה בישראל בשנת 2024
  העברת קרן השתלמות הינו תהליך נפוץ שמטרתו למקסם את התשואות שאנו יכולים להשיג על ידי בחירת מנהל השקעות המועדף ובכך מגדיל לנו את היכולת להשיג תשואות טובות בהשוואה למתחרים.
 • ביטוח חיים למשכנתא הטוב ביותר- מאורות ביטוח ופיננסים
  ביטוח חיים למשכנתא היא פוליסת ביטוח המיועדת להבטיח את פירעון יתרת ההלוואה במקרה של פטירת אחד הלווים. ביטוח זה נועד להגן הן על הלווים והן על… Read more: ביטוח חיים למשכנתא הטוב ביותר- מאורות ביטוח ופיננסים
 • איך מתנהלים בחיסכון הפנסיוני בזמן ירידות בשווקים ?
  בפוליסות השונות מסלולי השקעה במספר מסלולים עם שיעורי חשיפה משתנים בנכסים שונים, ישנם מסלולי השקעה בהגדרתם סולידיים ללא חשיפה למניות ולעומת זאת ישנם מסלולי סיכון עם אחוזי מניות גבוהים בנוסף ישנם מסלולים מתמחים כגון מסלולי אגח, חול, s&p , בנוסף למסלולי השקעה עם חשיפה בארץ ובחו"ל.
5/5 - (43 votes)
נגישות